Prostory k pronájmu

Kancelář 12 m2 přízemí

Kancelář o velikosti 12 m2 se nachází  v přízemí nižší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v přízemí a 1. patře budovy. Bližší informace a podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

Kancelář 12 m2 přízemí Pelhrimov

Kancelář 98 m2

Kancelář o velikosti 98 m2 se nachází ve 3.nadzemním podlaží vyšší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v 1. nadzemním podlaží budovy. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

Kancelář 98 m2

Kancelář 26 m2

Kancelář o velikosti 26 m2 se nachází ve 2.nadzemním podlaží vyšší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v 1. nadzemním podlaží budovy. Foto je pouze ilustrační. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

Kancelář 26 m2 Pelhřimov

Sklad 12m2 přízemí

Sklad o velikosti 12m2 s možností vytápění se nachází v přízemí nižší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v přízemí a 1. nadzemním podlaží budovy. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

sklad 12 m2 Pelhřimov

Kancelář 8 m2 přízemí

Kancelář o velikosti 8 m2 se nachází  v přízemí při vchodu do nižší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v přízemí a 1. patře budovy. Bližší informace a podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

Kancelář 8 m2 Pelhřimov