Prostory k pronájmu

Kancelář 12m2

Pronájem kanceláře v 1. patře nižší administrativní budovy. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení, 2 plastová okna, výhled do dvora. Sociální zařízení v patře.  Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti areálu.

Kanccelář 12 m2

Kancelář 15m2

Pronájem zrekonstruované kanceláře ve 2. patře vyšší administrativní budovy. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení, plastové okno. Sociální zařízení v 1. patře. Možné využití kanceláře společně s dalšími komerčními prostory na patře (v tom případě sociální zařízení přímo ve 2.patře). Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti areálu.

Kancelář 15m2

Kancelář 15m2

Pronájem komerčních prostor ve 3. patře vyšší administrativní budovy, místnost v původním stavu. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení. Sociální zařízení v 1. patře. Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti areálu.

 

Kancelář 15m2

Kancelář 20m2

Pronájem komerčních prostor ve 3. patře, kancelář o výměře 20m2, okna v původním stavu. Vytápění ústředním topením, elektřina 220 W, osvětlení. Sociální zařízení v 1. patře. Budova se nachází v ulici Pražská, 50 m městský úřad, 300 m Svatovítské náměstí, parkování po domluvě v areálu, případně není problém zaparkovat v blízkosti budovy. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

 

 

 

Kancelář 30m2

PROSTORY 150 m2

Pronájem zrekonstruovaného 2. patra komerční budovy o výměře 150 m2, 5 místností + 2x WC, 2x sprchový kout, ústřední topení, elektřina. Prostory byly využívány jako dětské vzdělávací a kulturní centrum – taneční sál se zrcadlovou stěnou, vybavený výtvarný ateliér, herna, recepce. Prostory je možné dále využívat v činnosti dětského centra, případně jako fit centrum, vzdělávací či společenskokulturní, případně pro aktivity tancování, jógy, pilates, možnost pronajmout jen část, vše na základě naší domluvy. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

 

 

PROSTORY 150 m2

Kancelář 110 m2

Kancelář o velikosti 110 m2 se nachází ve 3.nadzemním podlaží vyšší administrativní budovy, k dispozici je možnost parkování uvnitř areálu. Společné sociální zařízení v 1. nadzemním podlaží budovy. Bližší informace o podmínkách pronájmu a cenách viz kontakty.

Kancelář 110 m2